Vi selger demobilen vår, den nydelige M850i coupe med V8 og hele 530 brølende hester.
Nye BMW 8-serie Coupé forener egenskapene til en sportsbil med den eksklusive elegansen til en BMW i luksusklassen. Oppdag:
Ikonisk design med fremragende estetikk
sportslig kjøredynamikk og presis håndtering
luksuriøs og uvanlig komfortabelt utstyr
INNBYTTEKAMPANJE: VI BETALER KR. 20.000,- FOR DIN BIL!*
https://jaegersentrum.no/innbyttekampanje
Driving Assistant Plus omfatter sammenstøtvarsling, Lane Departure Warning og Aktiv Cruise Control med Stop & Go-funksjon. Alt dette hjelper deg og gjør det mer avslappet og sikkert å kjøre på motorvei.
Aktiv Cruise Control holder den valgte avstanden til bilen foran og regulerer hastigheten til bilen foran helt automatisk. Den holder også Cruise Controllen aktiv helt til bilen står stille. Den akselererer opp til valgt hastighet igjen, når det blir fri bane foran.
BMW Night Vision med Dynamic Light Spot registrerer personer og store dyr i mørket på lang avstand og markerer dem med lys. Et varmesøkende kamera i grillen med en rekkevidde på 300 meter overfører bilder av personer og dyr direkte til kontrolldisplayet.
Straks systemet ved hjelp av fjerninfrarød stråling registrerer fotgjengere eller større dyr som er på kollisjonskurs med bilen, retter systemet to separat styrbare Dynamic Light Spot-lykter mot personene, uten at de blendes på en ubehagelig måte. Lyset advarer både deg og fotgjengerne effektivt mot en potensielt farlig situasjon.
Du advares også ved hjelp av det aktiverte varmebildet i instrumentdisplayet med multifunksjoner eller i BMW Head-Up Display med farger. Ved akutt fare høres i tillegg et lydsignal, og bremsene settes i høyeste bremseberedskap.
Comfort Access betyr innovativ betjeningskomfort. Funksjonen gjør det mulig å åpne dørene på bilen og starte motoren uten å bruke bilnøkkelen.
Bilnøkkelen, som du f.eks. har i vesken eller lommen, gjenkjennes automatisk når du nærmer deg bilen. Døren låses opp automatisk, og deretter kan du bare sette deg inn og starte motoren ved å trykke på start/stopp-knappen.
Head up Display projiserer informasjon som er viktig for kjøringen, direkte i førerens synsfelt. Dette vil si at du kan holde blikket på veien og følge med på det som skjer i trafikken.
Ryggekameraet viser området bak bilen oversiktlig på kontrolldisplayet. Ryggekameraet gjør det lettere å rygge når hastigheten er under 15km/t når du parkerer. Kameraet har god oppløsning, så her får du øye på den minste hindring som måtte befinne seg i din kjørebane når du parkerer bilen.
Kupévarmeren er spesielt behagelig om vinteren og på kalde dager. Den sørger for at kupeen raskt blir varmet opp til en behagelig temperatur uten at du må starte motoren. Med den tilhørende fjernkontrollen kan du enkelt starte forvarming av bilen uten å forlate huset.
X-Drive er BMW sitt intelligente 4x4 system som fordeler drivkraften mellom for- og bakhjul, slik at veigrepet hele tiden er optimalt. X-Drive har alle fordeler ved firehjulsdrift, samtidig som bilen beholder de smidige kjøreegenskapene som er typiske for BMW.
Nybilgaranti 5år/100 000km fra første reg.dato
Leveres med 2 sett hjul.
BMW Premium Selection - Sertifiserte Bruktbiler.
Hvis alt annet stemmer, men du har den snikende følelsen av utrygghet er det vanskelig å oppleve ren kjøreglede. Velger du en BMW fra BMW Premium Selection får du en bil som har gjennomgått vår aller strengeste kontroll. Full historikk, bytterett og minimum 24 måneders garanti er akkurat det du trenger for å kunne lene deg tilbake og fullkomment nyte din nesten nye BMW.
• Minimum 24-måneders Premium Selection garanti
• 360 graders teknisk og optisk kontroll
• Tilbud om BMW Service Inclusive
• Bytterett innen 30 dager
• Sertifisert bilhistorikk
• Tilbud om finansiering
• BMW veiassistanse
For ytterligere informasjon, kontakt oss gjerne direkte både dag og kveld:
Bjørn Inge Odland
95 11 61 77
Daniel Bildøy
45 200 202
Visning og demonstrasjon
Våre biler står utstilt både utendørs og innendørs, så ta gjerne kontakt i forkant slik at vi kan ha bilen lett tilgjengelig for visning og prøvekjøring.
Garanti
Alle våre ordinære bruktbiler leveres med garanti.
Garantiens varighet er beskrevet i omtalen av den enkelte bil.
Varigheten er fra 6 mnd. til inntil 5 år
DAB+ radio
Alle våre biler kan etter monteres med DAB radio der dette ikke finnes.
Vi leverer produkter fra anerkjente leverandører, spør oss om pristilbud.
Tilbehør
Vi monterer det aller meste av tilbehør som finnes, eksempelvis:
BMW M-Perfomance, Webasto parkeringsvarmere, hengerfeste, DEFA motor og kupevarmere, Skiguard skibokser, lasteholdere fra Thule, BeSafe, Cybex og Britax barneseter
Levering
Vi kan transportere bilen over hele Norge, spør oss gjerne om pristilbud til ditt hjemsted.
Bergen Lufthavn Flesland er kun en kort kjøretur unna og vi henter deg gjerne.
Finansiering
Vi samarbeider med BMW Finans og Nordea Finans.
Vi tilbyr gode betingelser fra 0,- kr kontant og inntil 10 års nedbetaling.
Lånedokumenter signeres hos oss eller via e-signering med Bank-ID.
Forsikring
Vi har avtaler med IF og Gjensidige på forsikringer, og kan tilby svært konkurransedyktige betingelser - spør oss!
Innbytte
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss.
Skal du bare selge bilen din så kan den også være av interesse for oss, ta kontakt med oss for en vurdering.
Forbehold
Vi lever av kundetilfredshet og vi etterstreber å gi en så korrekt informasjon om bilene som overhode mulig.
Det tas likevel forbehold om at feil i prospektet kan forekomme.
Dersom enkelte detaljer ved prospektet er vesentlig for kjøper anmoder vi å gjøre dette kjent for selger i god tid før kontraktinngåelse slik at eventuelle misforståelser lettere kan unngås.
Komplett utstyrsliste:
02T4 M Sport differential
02VH Integral active front steering
033T Motorsport engineering package
04FM Multifunction seat driver & fr.passenger
0548 Kilometre speedo
06U3 BMW Live operating area Professional
0710 M leather steering wheel
0715 M Aerodynamics package
0754 M Rear spoiler
0760 High gloss shadow line
08TL Dummy-SALAPA
01CB CO2 equipment
01DF Exhaust emission standards EU6 rde II
01N3 20" BMW LA wheel Y-spoke 728 cerium grey
0230 Extra package, EU-speciifc
0258 Tyres with runflat properties
02PA Locking wheel bolt
02VB Tyre pressure display
02VW M sports supension Professional
0302 Alarm system
0320 Deleted, model lettering
0322 Comfort access
0323 Soft-Close-Automatic doors
0358 Climate comfort windscreen
03DS BMW display key
03DZ Omission of additional lettering, outer
03M3 M Sport brake, black high-glass
0420 Sun protection glazing
0428 Warning triangle and first aid kit
0453 Climate-controlled seats, front
04A2 Glass application Crafted Clarity
04HB Heat comfort package, front
04ML Interior strips, piano lacquer, black
05AC High-beam assistant
05AU Driving assistant professional
05AV Active Guard
05AZ BMW Laserlicht
05DN Parking assistance system Plus
0654 DAB tuner
0688 Harman/Kardon surround sound system
06AE Teleservices
06AF Statutory emergency call
06AK Connected Drive Services
06C3 Connected Package Professional
06DR BMW Drive Recorder
06NW Telephony with wireless charging
06P1 Temp.deletion BMW Remote SoftwareUpgrade
06UK Night Vision with person recognition
06UX Deletion BMW Controller touch function
06WD WLAN Hotspot
0776 Roofliner Alcantara anthracite
07M9 Individual option high-gloss Shadow-Line
0842 Cold-climate version
0850 Dummy-SALAPA
08A7 Language version Norwegian
08AW On-board literature, Norwegian
08KA Oil service interval 24 mths / 30,000 km
08R9 Refrigerant R1234yf
08SM Car ident. number visible from outside
08TF Active pedestrian protection
08TG Thiefproofing device
08TR Decoding additional functions
0993 model year code in VIN
09AA Outer skin protection
/
/
BMW 8-serie M850i xDrive Coupé V8 530HK Nightvision Laser SoftClose 2022, 2 000 km, kr 1 899 000,-