Nå har vi fått inn en veldig godt utstyrt 2018 Volvo XC90 T8 Inscription med 407hk, firehjulsdrift og automatgir
XC90 er en stor og romslig familiebil som kan tilby noen av de beste kjøreegenskapene i klassen.
Dette er en folkefavoritt innen SUV-klassen og dekker dine ønsker og behov på fantastisk vis.
XC90 er en stor og romslig familiebil med 7 seter, høy bakkeklaring og firehjulstrekk - noe som gjør denne ypperlig for krevende norske forhold.
Her sitter du høyt og oversiktlig med fantastisk kjørekomfort.
Så her kan man legge ut på langtur med familie og venner med et stort glis om munn og pakke med seg alt man måtte ønske, og enda litt til – du har tross alt 695l med femseter og 350l med alle 7 setene i bruk.
Denne bilen er godt utstyrt og har blant annet det største lydanlegget Volvo tilbyr.
Dette kommer fra produsenten Bowers&Wilkins og er i en klasse for seg.
For ytterligere informasjon, kontakt oss gjerne direkte:
Ole-Kristian Espeland
Tlf: 955 50 578
Man – Fre: 08:30 – 16:00
Lør: 10 – 14
Søn: Stengt
Sjå lengre nede i annonsa for komplett utstyrsliste.
Leveres med sommer- og vinterhjul.
INNBYTTEKAMPANJE: VI BETALER KR. 20.000,- FOR DIN BIL!*
https://jaegersentrum.no/innbyttekampanje
*Innbyttebilen må ha vært i selgers eie i minimum 3 måneder, ha sommer- og vinterhjul, være EU-godkjent, fri for heftelser ved innleverings tidspunkt, og i kjørbar stand. Kampanjen gjelder ved kjøp av alle nyere biler hos oss og kan ikke kombineres med andre kampanjer.
Biltreff AS vart starta i 1982 og er Merkeforhandlar for BMW og Mitsubishi. Biltreff er medlem i Norges Bilbransjeforbund og er ein del av Jægergruppen,Vår visjon er: ”Kvalitet frå Biltreff ”
Levering:
Vi kan transportere bilen over hele Norge, spør oss gjerne om pristilbud til ditt hjemsted.
Førde Lufthamn (Bringeland) er kun en kort kjøretur unna og vi henter deg gjerne.
Finansiering:
Vi samarbeider med BMW Finans og Nordea Finans.
Vi tilbyr gode betingelser fra 0,- kr kontant og inntil 10 års nedbetaling.
Lånedokumenter signeres hos oss eller via e-signering med Bank-ID.
Forbehold:
Vi lever av kundetilfredshet og vi etterstreber å gi en så korrekt informasjon om bilene som overhode mulig.
Det tas likevel forbehold om at feil i prospektet kan forekomme.
Dersom enkelte detaljer ved prospektet er vesentlig for kjøper anmoder vi å gjøre dette kjent for selger i god tid før kontraktinngåelse slik at eventuelle misforståelser lettere kan unngås.
OBS! Vi opplever dessverre at kunder ikke får svar på mail fra oss.
Dette har da mest sannsynlig havnet i Søppelpost / SPAM filteret.
Sjekk dette dersom du savner svar fra oss.