BMW X1 xDrive 25e i den flotte phytonic-blau metallic fargen.
Service utført 29.04.2025
Neste EU godkjenning 02.06.2027
BMW X1 kjennetegnes for sin kompakte størrelse, tøffe design og ikke minst de fantastiske kjøreegenskapene sommer som vinter.
Bilen har god bakkeklaring og man sitter høyt.
Den høye sittestillingen gir god utsikt, noe som betyr høyere sikkerhet i trafikken. I tillegg gjør sittestillingen det lettere for passasjerene å komme seg inn og ut av bilen.
Ønsker du deg en praktisk plug-in hybrid med firehjulsdrift og automat er BMW X1 25e et kjempegodt alternativ.
Her kan du gjøre all småkjøring i hverdagen elektrisk og skal du på en lengre tur har du en kraftig bensinmotor som tar deg dit du måtte ønske.
For ytterligere informasjon, kontakt oss gjerne direkte:
Ole-Kristian Espeland
Tlf: 955 50 578
Man – Fre: 08:30 – 16:00
Lør: 10 – 14
Søn: Stengt
Sjå lengre nede i annonsa for komplett utstyrsliste.
Leveres med sommer- og vinterhjul.
INNBYTTEKAMPANJE: VI BETALER KR. 20.000,- FOR DIN BIL!*
https://jaegersentrum.no/innbyttekampanje
*Innbyttebilen må ha vært i selgers eie i minimum 3 måneder, ha sommer- og vinterhjul, være EU-godkjent, fri for heftelser ved innleverings tidspunkt, og i kjørbar stand. Kampanjen gjelder ved kjøp av alle nyere biler hos oss og kan ikke kombineres med andre kampanjer.
Biltreff AS vart starta i 1982 og er Merkeforhandlar for BMW og Mitsubishi. Biltreff er medlem i Norges Bilbransjeforbund og er ein del av Jægergruppen,Vår visjon er: ”Kvalitet frå Biltreff ”
Levering:
Vi kan transportere bilen over hele Norge, spør oss gjerne om pristilbud til ditt hjemsted.
Førde Lufthamn (Bringeland) er kun en kort kjøretur unna og vi henter deg gjerne.
Finansiering:
Vi samarbeider med BMW Finans og Nordea Finans.
Vi tilbyr gode betingelser fra 0,- kr kontant og inntil 10 års nedbetaling.
Lånedokumenter signeres hos oss eller via e-signering med Bank-ID.
Forbehold:
Vi lever av kundetilfredshet og vi etterstreber å gi en så korrekt informasjon om bilene som overhode mulig.
Det tas likevel forbehold om at feil i prospektet kan forekomme.
Dersom enkelte detaljer ved prospektet er vesentlig for kjøper anmoder vi å gjøre dette kjent for selger i god tid før kontraktinngåelse slik at eventuelle misforståelser lettere kan unngås.
OBS! Vi opplever dessverre at kunder ikke får svar på mail fra oss.
Dette har da mest sannsynlig havnet i Søppelpost / SPAM filteret.
Sjekk dette dersom du savner svar fra oss.